• Ново
Бања Shelvesmood.Sc Бања Полица Слободни Удирање Ниска Кабинет Ѕид Виси Кат Машина За Перење Бања Водоотпорен Страна На Кабинетот Тоалет, D-J
zoom_in

Бања Shelvesmood.Sc Бања Полица Слободни Удирање Ниска Кабинет Ѕид Виси Кат Машина За Перење Бања Водоотпорен Страна На Кабинетот

DEN 268.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

⋆ Симпатична Подарок, само треба да ги следат едноставни инструкции и ќе може да се соберат во минути. ⋆ Направени од environmentfriendly дрво и пластика мешани со материјали, не МДФ материјал, без било слика, со мала тежина, водоотпорен, безбедно Складирање единица со вратите и полиците, се сече на правото големина за да се задржи екстра тоалетна хартија и рачни крпи. ⋆ Мали кабинети за бањи складирање,тесен бања кабинет слободни стои до продавница тоалет ливчиња, како и бања прибор.Два слоја на полиците во средината за твоите крпи и шампон.Оваа бања полица држи вашата бања подот и површината без средена, што го прави идеално решение за складирање за сите вашата бања essentials.Оваа бања полица е дизајниран со трајност на ум.Во модерен дизајн, може да бидат заменети со било бања додека спречување на ' рѓа и нечистотија во влажни средини.Бања полица може да се сместат сапун, шампон, лицето чистење, лосиони, четки и така натаму, Туш caddy полица може да се користи во бањи, кујни, или на некои места може да се мисли на.Во секој случај, неговиот loadbearing капацитет е толку силна,погоден за сите видови на ѕидови.Прашува : 1. Производот се зема во вид и можат да имаат благо боја разлика.2. Прирачник за мерење на димензиите може да има некоја грешка од 1 2cm.Вашата поддршка е нашата најголема мотивација; ако имате било какви прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Избор на купувачот..