• Ново
Бања Железо Лист Тоалет Тоалет Тоалет Перење Ѕид-Монтирани Бања Складирање-Жолта боја,со Кука
zoom_in

Бања Железо Лист Тоалет Тоалет Тоалет Перење Ѕид-Монтирани Бања Складирање-Жолта боја,со Кука

DEN 1857.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нашата продавница е така чест за вас.Без дупчење : Нема оштетување на ѕидот, кога инсталирање.Инсталирање на едноставна напредни лепило сила.Шупливи дизајн : хуманизирано шупливи мрежа дизајн го прави вода брзо, и полица нема да бидат обоени.Заштеда на време чистење на полиците и бања производи.Анти- ' рѓа материјал : лепак акрилик + челична рамка, врзивно и ѕидови се лесна за употреба во туш.Квалитет на Услуги : Ние обезбедуваат ефикасни услуги за секој клиент.Ако имате било какви прашања или ви се потребни нашите им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите професионални услуги на клиентите тим е подготвен да се живее.Боја : овошје и зеленчук, жолта, бања сина, кара брашно, прибор зелена,Стил : модерна minimalist Number на слоеви : еден floor Under тежина : 10kg Size : 27cm x 10.5 см x 5cm Style : Со кука, без кука.

Избор на купувачот..