• Ново
XJJZS Плажа Облекување Облека Бања Пешкир Возрасни Маскирани Крпа Наметка Bathrobe Крпа Жените на Мажите Bathrobe 80x110 cm (Боја : А, Големина : 80x110 см)
zoom_in

XJJZS Плажа Облекување Облека Бања Пешкир Возрасни Маскирани Крпа Наметка Bathrobe Крпа Жените на Мажите Bathrobe 80x110 cm (Боја

DEN 5841.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Микрофибер.Супер меки микрофибер материјал, топло, удобно и кожата пријателски.Абсорбента и перат, лесно да се чисти и сушени на воздух.Напредни боење технологија држи боја добро.Широк ткаенината отворање е лесно да се носат и полетување.Poncho двојки како крпа за да ја исуши сами по сурфање, без дополнителни крпа потребни.

Избор на купувачот..