• Ново
WJCCY Ѕид-Монтирани Козметички Складирање Кутија Тоалет и Бања Дупка-Слободен Ѕид-Монтирани Полица Суета Огледало Голем Капацитет за Складирање Rack (Боја : Жолта)
zoom_in

WJCCY Ѕид-Монтирани Козметички Складирање Кутија Тоалет и Бања Дупка-Слободен Ѕид-Монтирани Полица Суета Огледало Голем Капацитет

DEN 5838.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нема разлика каде ќе ги поставите составот кутија, тоа ќе се издвојува со својот роман и роман изглед, со елегантен шарм на секоја дама.Оваа кутија за складирање може да се задоволат потребите на вашиот дом или канцеларија организација и никогаш не се изгубени,може да се стави тоа во спалната соба, тоалет, облекување соба, кревет маса, облекување маса.Како ѕид-поставена кутија за складирање, тоа е обесени на ѕидот од супер лесна куки, водоотпорен и не ноктите.Дупка-бесплатна инсталација, погоден за мермер ѕид, мазна керамички плочки, нерѓосувачки челик, огледало површина.Голем капацитет бања складирање кутија : доволно простор за да ја одржи кожата производи за нега, жилети, лицето препарати за чистење, чешли, козметика и други бања производи.На wallmounted козметички складирање кутија е направен на здрав и еколошки ABS пластика со долги-трајни двојно самолепливи својства.Тоа може да биде инсталација во рок од неколку минути за да ги задржи вашите мали објекти во ред.Повеќето погоден за канцеларија, спална, бања.Нема разлика каде ќе ги поставите составот кутија, тоа ќе се издвојува со својот роман и роман изглед, со елегантен шарм на секоја дама.Оваа кутија за складирање може да се задоволат потребите на вашиот дом или канцеларија организација и никогаш не се изгубени,може да се стави тоа во спалната соба, тоалет, облекување соба, кревет маса, облекување маса.Како ѕид-поставена кутија за складирање, тоа е обесени на ѕидот од супер лесна куки, водоотпорен и не ноктите.Дупка-бесплатна инсталација, погоден за мермер ѕид, мазна керамички плочки, нерѓосувачки челик, огледало површина.Голем капацитет бања складирање кутија : доволно простор за да ја одржи кожата производи за нега, жилети, лицето препарати за чистење, чешли, козметика и други бања производи.На wallmounted козметички складирање кутија е направен на здрав и еколошки ABS пластика со долги-трајни двојно самолепливи својства.Тоа може да биде инсталација во рок од неколку минути за да ги задржи вашите мали објекти во ред.Повеќето погоден за канцеларија, спална, бања.Спецификација : материјал : plastic Specific материјал : PPStorage сцена : спална соба, бања, тоалет, складирање room Scope на примена : cosmetics Capacity : 35 LSpecification : 40 X23 X9.5 CMPackage Вклучуваат : 1* Козметички storage If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Пластовидно Организатор Фиоки.

material:
plastic
Specific material:
PP
Storage scene:
bedroom, bathroom, toilet, storage room
Scope of application:
cosmetics
Capacity:
35L
Specification:
40X23X9.5CM
Package Include:
1* Cosmetic storage :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Stackable Organizer Drawers :

Избор на купувачот..