• Ново
Cheyan Diatomaceous Земјата Бања Мат Килим Два Коњи во Цвет Поле Брзо Сушење и Вода-Абсорбента Вратата Мат, Не се Лизга Душеци за Бања Туш Кат 15.4 X 23.6 инчи, произведено во САД
zoom_in

Cheyan Diatomaceous Земјата Бања Мат Килим Два Коњи во Цвет Поле Брзо Сушење и Вода-Абсорбента Вратата Мат, Не се Лизга Душеци за

DEN 1195.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Diatomaceous материјал, без оштетување на подот, многу силни и трајни, отпорни на нечистотија и не бледнее.Мат отворено е еколошки и безбедно да се користи.Безбедност - Не се лизга на дното на трајни затворен мат за entryway костец на било надвор кат тип без да остават траги, држи вратата мат цврсто на место за безбедно и се лизга-слободен повлекува и стружење.ФУНКЦИОНАЛНОСТ - Супер абсорбента и издржливи вратата мат, обезбедување на чиста, здрава и поудобно подот за голем сообраќај простор во дом или канцеларија.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - За брзо чистење, едноставно вакуум со рачен или редовни големина вакуум.Вашиот мат исто така, може да биде место чисти користејќи благ сапун и влажна крпа.За продлабочување на кожата, користете градина црево за да ја исплакнете го отворено.Секогаш се исуши.Никогаш не користете кајгана на мат.РАЗНОВРСНА ЗАТВОРЕН ОТВОРЕНО МАТ : Нечистотија trapper entryway doormat е голема за да биде задната врата килим, затворен пред вратата добредојдовте мат и кујна килим, кат мат, гаража килим.Можете исто така да се стави тоа во спалната соба, перење, дневна соба, канцеларија и каде постои голем сообраќај од надвор.Карактеристики : Бања Мат Е Вода Абсорбента,Против пролизгување, Мека, Не-токсични, без Мирис.На нога се чувствува дебели и удобно, издржливи.Не се лизга & Брзо се суши.Лесно Да се Clean It е Лесно да се Исчисти овој Мат со Миење со Чиста Вода или Бришење со Влажна Облека.Забелешка : Ако Тоа е потребно Подолго Време за да се Апсорбира Вода Поради Долго Време се користи.Мулти-цел : Ова Не се Лизга Бања Мат Е Идеален За Тушеви,Бањи,дневни Соби,Спални соби И Кујни.моќен Апсорпција на Вода И Добро се Лизга Отпор Може да Биде Совршен Бања Companion Или Убаво Украсена За својот Дом.Имајте на ум : може да биде 2-3cm грешки на димензија на податоци поради чиста прирачник за мерење.Таму би можело да биде малку боја разлика поради различни светлина и го следат ефект.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми во врска со производот, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне да ги решите.

Избор на купувачот..