• Ново
Smiry Луксузни Жанила Бања Килим, Екстра Мека и Абсорбента Бушава Бања Мат Килими, Машина Перат, Не се Лизга Кадифен Тепих Тркач за Када, Туш и Када, Соба(17x24, Црна)
zoom_in

Smiry Луксузни Жанила Бања Килим, Екстра Мека и Абсорбента Бушава Бања Мат Килими, Машина Перат, Не се Лизга Кадифен Тепих Тркач

DEN 1430.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Жанила.Увезени.СУПЕР МЕКИ Влага е заробена во мат е 1.18" длабоко купови, дозволувајќи им на бања килим да се суши брзо и чисто.АНТИ-ПРОПАДНА ПОДДРШКА : Не се лизга на дното карактеристики висок квалитет на мрежа ПВЦ материјал за да се спречи мат од менувањето и лизгање, заштита на вас и семејството од било лизгање во бањата.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Место мат на ЧИСТА СУВА СТАН КАТ САМО.Водата под килим може да предизвика да се лизга.Секогаш чувајте дното на килим за да се исуши.МАШИНА за МИЕЊЕ И СУВА : Smiry бања килими се лесни за чистење, и можете удобно да бидат фрлени во секоја машина за перење и нежно ја собори сува на ниско ниво.Супер меки микрофибер материјал нема да се намалат или пак груб дури и по миење, кој ќе го задржи вашето килим истата за многу долго време.КРЕИРАЈТЕ ја ВАШАТА БАЊА ОАЗА : Со многу различни бои за да изберете од, нашата килими може да се користи во бања, туш, када-страна, дневна соба, спална соба, пред да потоне, или на било кое место во вашиот дом, каде што сакате поддршка и топлината на твоите прсти, тоа би можело да биде совршено декорација за целото семејство.

Избор на купувачот..