• Ново
AQUATOPIA, Безбедност Бања-Време Cushioned Лесно Kneeler & Монтажни Лактот Одмор, Сина
zoom_in

AQUATOPIA, Безбедност Бања-Време Cushioned Лесно Kneeler & Монтажни Лактот Одмор, Сина

DEN 365.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Остане безбедно и удобно во текот на бања време.Одговара на секој стандард када.Едноставно се свитка настрана дизајн го прави за лесно складирање буквално насекаде.Направен од вода пријателски материјали, има џебови кои се совршени за сапуни и шампони.Лесен за употреба, kneeler се одвива во секунди.Опис на производот Aquatopia делукс безбедност лесно бања kneeler прави да остане безбедно и удобно во текот на бања време со екстра големи, делукс, анти лизга cushioned подлога за колената и екстра баласт за вашите колена.Тоа е лесно да се користи.На kneeler се одвива во секунди.Таа е направена од вода пријателски neoprene и има џебови кои се совршени за сапуни и шампони, имајќи сè што ви треба блиску на дофат на раката.Едноставно се свитка настрана дизајн го прави за лесно складирање речиси насекаде и тоа се вклопува во било кој стандарден када.Од Производителот Aquatopia делукс безбедност лесно бања kneeler прави да остане безбедно и удобно во текот на бања време со екстра големи, делукс, против пролизгување cushioned подлога за колената и екстра баласт за вашите колена.Тоа е лесно да се користи.На kneeler се одвива во секунди.Таа е направена од вода пријателски neoprene и има џебови кои се совршени за сапуни и шампони, имајќи сè што ви треба блиску на дофат на раката.Едноставно пати-далеку дизајн го прави за лесно складирање речиси насекаде и тоа се вклопува во било кој стандарден када.Aquatopia делукс безбедност лесно бања kneeler прави да остане безбедно и удобно во текот на бања време со екстра големи, делукс, анти лизга cushioned подлога за колената и екстра баласт за вашите колена.Тоа е лесно да се користи.На kneeler се одвива во секунди.Таа е направена од вода пријателски neoprene и има џебови кои се совршени за сапуни и шампони, имајќи сè што ви треба блиску на дофат на раката.Едноставно се свитка настрана дизајн го прави за лесно складирање речиси насекаде и тоа се вклопува во било кој стандарден када.

Избор на купувачот..