• Ново
LIKJ Бебе Писклив Патка, Практични Бебе Бања Гумени Играчки за Бебето Тушеви за Роденден Базен Партии за Општа Намена за Професионална Употреба(Розова Патка)
zoom_in

LIKJ Бебе Писклив Патка, Практични Бебе Бања Гумени Играчки за Бебето Тушеви за Роденден Базен Партии за Општа Намена за Професионална

DEN 246.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени на безбедноста гума, без никакви други отровни материи, децата можат да играат на сигурно.Светли бои може да им помогне на бебињата препознаваат бои и форми, кои го задржува нивното мозоци жив и бенефиции за деца од предучилишна образование.На гумени патка, што го прави звук кога нежно притискање на копчињата, има уникатна форма и големина, што го прави лесно да се сфати и да помогнат во градењето на мускулите за деца.Овие гумени патки може да плови на вода,која ќе им даде на вашето дете пријатно време кога ќе се земе бања.Гумени играчки се совршени за деца кади, како и за роденден базен партии и други забавни теми и настани.Функција : 1. Направени на безбедноста гума, без никакви други отровни материи, децата може да игра тоа safely2. Светли бои може да им помогне на бебињата препознаваат бои и форми, кои го задржува нивното мозоци жив и бенефиции за деца од предучилишна education3. На гумени патка, што го прави звук кога нежно притискање на копчињата, има уникатна форма и големина, што го прави лесно да се сфати и да помогнат во градењето на мускулите за children4. Овие гумени патки може да плови на вода,која ќе им даде на вашето дете пријатно време кога ќе се земе bath5. Гумени играчки се совршени за деца кади, како и за роденден базен партии и други забавни теми и events Specification : Предмет Тип : Гума Бања Toy Material : Rubber Yellow Пиле Големина : Прибл. 3.7 x 3 х 4.5 cm / 1.5 x x 1.2 1.8 во(Прирачник за Мерење, Постои Мала Грешка)Розова Патка Големина : Прибл. 2.5 x 5.5 x 4cm / 1.0 х 2.2 x 1.6 во(Прирачник за Мерење, Постои Мала Грешка)Број на Производи : 10 Pcs Use : Погоден за Бебето Тушеви, Базен Страни, Итн Пакет Листата : 10 x Гума Бања Toy Note : Прирачник за Мерење, Постои Една Мала Грешка.

Item Type:
Rubber Bath Toy
Material:
Rubber
Yellow Chick Size:
Approx. 3.7 x 3 x 4.5cm / 1.5 x 1.2 x 1.8in(Manual Measurement, There Is A Small Error)
Pink Duck Size:
Approx. 2.5 x 5.5 x 4cm / 1.0 x 2.2 x 1.6in(Manual Measurement, There Is A Small Error)
Number of Products:
10Pcs
Use:
Suitable for Baby Showers, Pool Parties, Etc
Package List:
10 x Rubber Bath Toy :
Manual Measurement, There Is A Small Error :

Избор на купувачот..