• Ново
Yookidoo Бебе Бања Играчка Set - Пополни N Истури 4 Пластовидно Bathtime Чаши и Вода Тркало - Вшмукување Чаша Affixes да Када Ѕидови
zoom_in

Yookidoo Бебе Бања Играчка Set - Пополни N Истури 4 Пластовидно Bathtime Чаши и Вода Тркало - Вшмукување Чаша Affixes да Када Ѕидови

DEN 760.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

4 меѓусебно, светло обоени бања чаши се создаде различни вода ефекти во када!.Еден куп видови вода, друг има врти елиса и третиот карактеристики ѕиркаат-a-boo пријател кој сака да плови до кога се полни со вода!.Чаша носителот придава на када за игра, редење и складирање.Bathtime Магија која Промовира око-рака координација,фино-мотор, & логика вештини.Промовира МАТИЧНИ со воведување на децата на причина и последица на процесот.Yookidoo Бања Играчки промовирање на магијата и да се забавуваат! 4 меѓусебно, светло обоени бања чаши се создаде различни вода ефекти во када!Еден куп видови вода, друг има врти елиса и третиот карактеристики ѕиркаат-a-boo пријател кој сака да плови до кога се полни со вода!За време на игрива забава и учење.Чаша носителот придава на када за игра, редење и складирање.Промовира око-рака координација, фино-мотор & логика вештини.Промовира МАТИЧНИ во следниве начини : се Воведува децата на причина и последица на процесот.Ги поттикнува да се запознаат со поимите како што се : full/празни, тешки/светлина, лебдејќи/тоне, промет и моќта на вода.Децата учат за бои, форми, големина на & секвенци (монтирање точни димензии во едни со други).

Избор на купувачот..