• Ново
Бања Душеци за Бања Божиќ Одмор Дрвја и Снегулки Diatomaceous Земјата Не се Лизга Абсорбента Bathmat за Подови Бања Туш Мат 24X16 Инчи
zoom_in

Бања Душеци за Бања Божиќ Одмор Дрвја и Снегулки Diatomaceous Земјата Не се Лизга Абсорбента Bathmat за Подови Бања Туш Мат 24X16

DEN 421.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

➤ Изработени од еко-пријателски diatoms како суровини. ➤ Супер адсорпција и брзо сушење способност.(60x39x1 см / 23.6x15.3x0.4 in). ➤ Употреба : кујна, бања страна, мијалник и лични базен и др. ➤ Лесно да се чисти со вода, влажна крпа и употреба sandpaper. ➤ Убаво декорација.П : Што е Дијатомит Земјата Мат?A : Природни дијатомит земјата бања мат е полн со ситни пори и премини добра absorptive способност.Тоа се појавува како компактен и тврд камен плоча / штица, па тоа е сосема здрав и не се скрши лесно.* ПРЕДНОСТ *❤ Супер absorbency, Удобно чувство на допир, и Брзо сушење.❤ Поздрав и Лесно да се чисти.

Избор на купувачот..