• Ново
DYSONGO Бања Тапа Покрие Кит Када Spout Покрие Мека за Деца Сина.
zoom_in

DYSONGO Бања Тапа Покрие Кит Када Spout Покрие Мека за Деца Сина.

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❤【Безбедност материјал】 Направени од меки силиконски еколошки материјал, не BPA, без ПВЦ, не phthalate. ❤【Симпатична дизајн】 дизајнот е инспириран од bionic животни.Додека кадата spout покрие ги штити децата, исто така, го прави детето бања полн со забава. ❤【Лесно да се инсталира и користи】 када, тапа покритие за бебе не бара никакви алатки, лесно да го инсталирате, затегнете ја врвката за да се прилагоди на стегање. ❤【Мулти-цел】 Универзална сина spout маска, погоден за повеќето када тапа.Бебе spout тапа покрие спецификација големина е 3.1 инчен*3.9 инчен*6.7 инч. ❤【По-продажбата на гаранција】 Ние ќе се обидеме потрудиме да се обезбеди секој клиент со посветена служба, бесплатно враќање и замена за 30 дена.Ако имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Избор на купувачот..