• Ново
JHSJ Када Додатоци Када Маска, Када Dustproof, Када Изолација Покритие за Повеќето Стандардни Големина кади Свитлива Када Покрие Када Лента (Големина : 133x75x0.6cm)
zoom_in

JHSJ Када Додатоци Када Маска, Када Dustproof, Када Изолација Покритие за Повеќето Стандардни Големина кади Свитлива Када Покрие

DEN 2157.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тоа ќе натпревар речиси секој оркестарот и ќе оди совршено со вашата други када додатоци.Материјал : еколошки ПВЦ, 304 од не ' рѓосувачки челик завртки за бања, долготрајни.Функција : кадата dustproof, када складирање одбор, када изолација,заградата, Тоа е погоден за повеќето стандардни големина кади.Предности : Безбедност материјал, еколошки честички,не - токсични и безопасно, 0 формалдехид,анти-,анти-стареењето.Товарот : едно парче капацитет 4.5 КГ, Може да се одржи на мобилен телефон, бања материјали и така натаму, простор за Складирање зема нема простор, заштедува простор.НАЈДОБАР, ЦЕНА ЕФЕКТИВЕН НАЧИН за ДА се ТРАНСФОРМИРА во ВАШАТА БАЊА : не Постои подобар начин за да додадете некои класа и ЛУКСУЗ во вашата бања од поставување на овој када лента над вашата када.Материјал : Еколошки ПВЦ plastic Style : едноставен и модерен Инсталација метод : удар-бесплатно Може да биде поставен на еден мобилен компјутер додека преземање на бања, додека гледањето на dramafreely, заштеда на простор, ставање стока лесно да се Спречи прашина, се згусне товарот, бебе туш платформа ве Молиме имајте во предвид : 1. Ве молиме овозможи 3 - 5 CM се разликува поради прирачник за мерење.2. Производ вклучува само бања покрие Кога не е во употреба, кадата лента може да биде укината и чуваат.СОВРШЕН ПОДАРОК : Не се соберат потребни и лесен за употреба.На бамбус бања прибор е вашиот совршен подароци избори како Денот на Вљубените ,денот на Благодарноста и Божиќ.

Избор на купувачот..