• Ново
Направени од страна на TOHJIRO Yanagiha кујнски нож за Sashimi или СУШИ 240 mm
zoom_in

Направени од страна на TOHJIRO Yanagiha кујнски нож за Sashimi или СУШИ 240 mm

DEN 1130.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Димензии : Должина 365 мм (Edge 240 mm).Телесна тежина : 195 g.Материјал · Материјал : Ножот дел : Кобалт легиран челик · 13 хром нерѓосувачки челик, база дел : 18 - 8 нерѓосувачки челик, рачка : црна ламинат засилен дрво (ЕКО дрво).Земја на Потекло : Јапонија.Димензии : Должина 365 мм (Edge 240 mm).

Избор на купувачот..