• Ново
UXZDX CUJUX Батерија Мобилни и Компјутерски Живеат Звучна Картичка Аудио USB Интерфејс со Повеќе Звучни Ефекти BT Конекција за Пеење во Живо
zoom_in

UXZDX CUJUX Батерија Мобилни и Компјутерски Живеат Звучна Картичка Аудио USB Интерфејс со Повеќе Звучни Ефекти BT Конекција за Пеење

DEN 4176.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Компактна големина мултифункционален USB звучна картичка за мрежно емитување, онлајн пеење, музика снимање, хостинг, итн.Вграден 6 звук режими и 12 звучни ефекти, правење на вашиот network емитува, пеење или снимањето станува повеќе интересно.Со faders за прилагодување на јачината на звукот на микрофонот, ехо, treble, бас, снимање, музика и да го следат.Со LIVE1, LIVE2 и ја Придружува инструментот micro USB приклучоци; 3.5 mm слушалка 3,5 мм кондензаторот микрофон 3,5 мм слушалка 3,5 мм кондензаторот микрофон & 6.35 mm динамички микрофон текст приклучоци.Поддржува BT конекција, компатибилен со паметен телефон, КОМПЈУТЕР и лаптоп, и поддржува главните текови во живо софтвер, како што се YY, Tik Tok, итн.Пакет Листа : 1 * Звук Card2 * Аудио Cables1 * USB Полнење Cable1 * Корисници' Manualnote : Поради разликата во светлината на екранот, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Овозможи 0.5-2cm разлики поради прирачник за мерење.

Избор на купувачот..