• Ново
Бебе Креветчето се Движат и се Движат Филц Топчиња рачно изработени, Бебе Соба Таванот се Чувствува Топки Виси, Креветчето Декорација за Новороденче Момчиња и Дево
zoom_in

Бебе Креветчето се Движат и се Движат Филц Топчиња рачно изработени, Бебе Соба Таванот се Чувствува Топки Виси, Креветчето Декорација

DEN 648.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Изработени од еколошки коса топки и необработени природни бамбус.Тоа е не-токсични.Само користење на еколошки материјали да се грижи за вашето бебе е здравје.Тоа ќе ви донесе многу среќа на бебето, да се смири бебето е емоции, дозволете бебето да се опуштите и да растат среќно.На pendant е на умерено далечина, што може да привлече бебето е поголемо внимание и да се зголеми на бебето набљудување способност.Не постојат јазли помеѓу крзнени топки.Со нежна се повлече, можете да ги преместите и изберете ја позицијата на топки.Имајте предвид дека тие не ќе се движи конците, освен ако не се движи со нив.Совршен подарок за бебиња, новороденчињата, малку девојки, деца, само се обеси во соба, на страна од креветчето, полица, bedpost, огледало, камин, прозорецот или на било кое место ви се допаѓа.Известување!Ова не е играчка!Бидете сигурни дека за да секогаш чувајте го надвор на вашето бебе е да се достигне.

Избор на купувачот..