• Ново
JIGUANG Пура Ashtray Абонос Ashtray Резба Занает Ентериерно уредување Десктоп Цигара пепел Фах Лесно да се Носат, да даде Пријатели Најдобар Подарок LCNINGYHG 烟灰缸
zoom_in

JIGUANG Пура Ashtray Абонос Ashtray Резба Занает Ентериерно уредување Десктоп Цигара пепел Фах Лесно да се Носат, да даде Пријатели

DEN 729.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Секој пепел лента е рачно изработени, очекуваме некои мало колорит разлики во секоја единица поради variances во дрво, која додава на ликот.Дрвени ashtray погоден за дом , канцеларија и декорација на пушачите, тоа е одлична алатка за држење на цигара пепел , да ги задржи вашите чисти подот.Лесен за одржување и чистење , едноставно измијте со топла вода и да се исуши, убаво дополнителна декорација во домот ,градината, канцеларија, хотел, ресторан, автомобил, итн.Уникатни рачно изработени ashtrays Секој ashtray има свој внимателно стокмено форма и лик.МЕСТО ТОА НАСЕКАДЕ : Лесни, преносливи и лесно да се носат, погодна за отворен или затворен, Совршен за десктоп или мала маса и се вклопува во биро за фиока за лесни за складирање.Број на модел : Ashtray Тип : Преносни Функција : Табела декорација Технологија : рачно производство Материјал : Wood Size : 15*5cm Package вклучуваат : 1 x Ashtray Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е /1cm.

Избор на купувачот..