• Ново
Стакло Ashtrays Виножито Пастел, Акварел Мароко Шема Ashtray Цигара Стакло Ashtray Отпорни на Топлина Пепел коцки Новина Декоративни Современата Цигара Ashtray
zoom_in

Стакло Ashtrays Виножито Пастел, Акварел Мароко Шема Ashtray Цигара Стакло Ashtray Отпорни на Топлина Пепел коцки Новина Декоративни

DEN 924.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Материјал】3.3 инчен Круг стакло ashtray е Направена од Еколошки lead-free стакло, која е силна, дебели, практично, не е лесно да се скрши.Црни не-пропадна подлога на дното за да се спречи лизгање. 【Трајни】Windproof Зрак устата форма која може добро содржат soot нема да биде воодушевен.Фино полиран внатрешниот ѕид, мазни рабови не се повреди на вашите раце.Пепел фах усвојува задебелена дизајн, може ефективно топлинска изолација, да се спречи scald. 【Ритам дизајн】3 жлебови дизајн на оваа пушењето послужавник, може да се користи од страна на три пушачи во исто време.На рецки дистрибуирани на работ може да се поправи на цигари за да се спречи тркалање и добро сместување. 【Уникатен подарок】 Смешно и кул ashtray исто така, може да биде добар избор за вашите пријатели, татко, сопруг, дечко, колеги, бизнис партнери, гости на ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година. 【Лесно се грижи】 Класични Кружни Дизајн Круг пепел лента е лесно да се чисти, само треба да се прелива на пепел во корпата за ѓубре, а потоа исплакнете со вода.Стакло ashtray Material : Стакло.Еколошки lead-free стакло материјал.Дизајн : 1. Не се лизга мат + 3 жлебови.2. Мило дизајн : На рецки дистрибуирани на работ може да се поправи на цигари за да се спречи тркалање и сместување.3. Зрак устата облик : кој може добро содржат soot нема да биде воодушевен.4. Мазна внатрешна ѕид : ситно полиран, мазни рабови не се повреди на вашите раце.Повод : Погоден за дневна соба, спална соба, сала за состаноци, канцеларија, автомобил декорација, итн.Лесно да се грижи : Лесно се чистат, Перат, се препорачува да се исчисти редовно.

Избор на купувачот..