• Ново
Ретро Мапата И Часовникот Пушењето Ashtray Стакло Чадот Од Цигари Пепел Фах Обичај Пушач Носителот Круг Случај
zoom_in

Ретро Мапата И Часовникот Пушењето Ashtray Стакло Чадот Од Цигари Пепел Фах Обичај Пушач Носителот Круг Случај

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

стакло.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет кристално стакло материјал, намалување и, јасност и мазна, тежок во раката, стабилен и здрав.Димензии : .Големина : големината на овој пушењето ashtray кристал пура носител е дијаметар 3.3 инчен(8.5 cm) и висина е 1,4 инчи (3.5 cm) круг ashtrays.Ова е еден доволно големина пепел послужавник за вашата канцеларија и дома.Анти-се Лизга на Дното : На дното на ashtray е направен со црна против пролизгување подлога,овој дизајн е не се лизга и тишина кога се движи,исто така, е да се спречи моделот од се рбет и да се зголеми стабилноста на ashtray.Стил : Овој кристал пура носител е еден обичај кристал пура,моделот е смешна,симпатична и кул.Изгледа едноставен, но елегантен, модерен и практичен.Тоа ќе го декорирате вашиот дом, тремот, кујна, балкон, канцеларија, патио.. Голема за секојдневна употреба, хотели и ресторани, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, отворено забавни или домашна декорација.На ashtray за цигари со прилично дизајн ќе го направат вашиот соби повеќе модерен и смешно.Одлично за секојдневна употреба,подароци,барови,КТВ,ресторани,кафулиња,отворено забавни или домашна декорација.Ако имате било какви прашања за овој кристал пура пепел послужавник,добредојдовте да контактирате со нас сега.Ова е една убавина сопствен модел пушењето ashtray во круг големина.Бојата на ashtrays за цигари кристал може да бидат различни од сликите прикажани поради осветлување ефект или различни monitor display, ви благодариме за вашето разбирање.

Избор на купувачот..