• Ново
Дрвени Ashtray со Капак за Пушачите Нерѓосувачки Челик Лагер Пепел Фах Windproof Трајни Лесно да се Чисти Кул Ashtrays за Внатрешна или Надворешна Употреба, Патио, Office & Дома
zoom_in

Дрвени Ashtray со Капак за Пушачите Нерѓосувачки Челик Лагер Пепел Фах Windproof Трајни Лесно да се Чисти Кул Ashtrays за Внатрешна

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【ПРИРОДЕН СТИЛ】Нашите дрвени ashtrays за цигари има нерѓосувачки челик лагер.Природна елеганција дизајн го прави тоа многу модерен и стилски да се вклопуваат лесно во секој ентериер. 【WINDPROOF ДИЗАЈН】На ashtray има капак и тоа е сад е длабока и се доволно големи за да ги зачувате многу отпушоци од цигари и одржување на пепел во внатрешноста.Изолира мирисот на отпушоци од цигари.Анти-пропадна дното дизајн , сместен многу балансирана. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】НА revoveable linner внатре што го прави лесно да се депонија од пепелта, и супер лесно да се чисти. 【СОВРШЕНИ ДИМЕНЗИИ】4.7" x 4.7" x 2.1"(12 x 12x 5.2 cm), Нето Тежина : 0.64 lb (290g). 【ЗА ВНАТРЕШНА ОТВОРЕНО И ПРАЗНИК ПОДАРОЦИ,】 Na SUMTUO Кул Ashtrays оркестарот Дома, Desktop, Канцеларија,Маса, Патио, Бар, КТВ, Татко Мажи Пушачи, Подароци, убав подарок за Партија, Божиќ, Роденденот, Годишнини, Денот на Вљубените.Hcssade дрвени ashtray со lid The ashtray е практичен и модерен во дизајнот.Тоа е и повеќе траен отколку традиционалните стакло или керамички ashtray и може да се користи како украс.Овој голем контејнер може лесно да се одржи на 2 пакети на отпушоци од цигари.Кога не е во употреба, само затворете го капакот и нема да има мирис.Оваа пепел лента е совршен подарок за било кој тип на пушач и мора за било која партија домаќин!Нерѓосувачки челик лагер го прави лесно чистење.Оваа ashtray со капак е разноврсна доволно да се одржи не само пепел и пушки, но, исто така, ореви, прстен-се повлече, лушпи, итн.Идеален за домови, канцеларии, патио, партии, или каде што сакате.СПЕЦИФИКАЦИЈА :Боја : brown Weight : 0.64 LBS.Висина : 2.1 во.Дијаметар : 4.7 во.Материјал : не ' рѓосувачки челик, wood SATISFACTION ГАРАНЦИЈА : Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте не директно,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Избор на купувачот..