• Ново
CYHO Нечистотија-Доказ Ashtray, Додатоци Комплет Во за Изнајмување на Соба;Поднесување Куќа;Хотел;Балкон;Сала за состаноци;Салон;Спална соба;Студија, 30x80(MM), Црна, 3 (Проек?
zoom_in

CYHO Нечистотија-Доказ Ashtray, Додатоци Комплет Во за Изнајмување на Соба;Поднесување Куќа;Хотел;Балкон;Сала за состаноци;Салон;Спална

DEN 228.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производот е рабовите се рунда без гребење вашите раце.Производот не е лесно да исчезнат за неговата светла боја.Производот е отпорен на голема топлина, кој не е лесно да се деформира.Тоа е водоотпорен и влага-доказ за високо-квалитетни материјали.Производот е мал во големина без зафаќа простор.Применливи Прилики : Изнајмување на Соба;Поднесување Куќа;Хотел;Балкон;Сала за состаноци;Салон;Спална соба;Студија;Канцелариски Простор;Ресторан Боја : Црна Материјали : Силика Гел Облик : Круг Форма Вкупно Нето Тежина : 240(G) Висина/Дебелина : 30(MM) Дијаметар : 80(MM) Пакет се Вклучени : 3 (проекти) Ashtrays За Банкет Прослава Карактеристики : производот е рабовите се рунда без гребење вашите раце.Производот не е лесно да исчезнат за неговата светла боја.Производот е отпорен на голема топлина, кој не е лесно да се деформира.Тоа е водоотпорен и влага-доказ за високо-квалитетни материјали.Производот е мал во големина без зафаќа простор.Еколошки здрава, без мирис Лесно да се чисти, заштеда на време и напор.Тоа е погодно да се одржи цигари за неговото складирање картичка слотови.Тоа е ставен без проблеми, поради неговата рамно дно.Производот е издржлив, бидејќи тоа е силна и носат-отпорни.

Избор на купувачот..