• Ново
Perrigo Lansoprazole Одложен Ослободување Капсули, Зелена, 14 Count
zoom_in

Perrigo Lansoprazole Одложен Ослободување Капсули, Зелена, 14 Count

DEN 366.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Го намалува алергија во очите и носот.Промовира синус одвод, и.Го подобрува дишењето.Не се препорачува за употреба кај деца на возраст под 12 години.Се користи како режисер.Lansoprazole одложен-ослободување капсули со lansoprazole 15 mg.Нејзината цел е киселина редуктор.Неговата употреба да се третира на честа горушица (се јавува 2 или повеќе дена во неделата) не се наменети за итна помош на горушица; овој лек може да трае од 1 до 4 дена за полн ефект.

Избор на купувачот..