• Ново
Цилиндрични Магнети - ALNICO, 50 х 12 mm - Eisco Лаборатории
zoom_in

Цилиндрични Магнети - ALNICO, 50 х 12 mm - Eisco Лаборатории

DEN 345.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

2 цилиндрични магнети.Розова точка го означува спротивставени полови (како столбови).Чувари на крајот на магнети да ги задржи во место. 4" должина.Овие цилиндрични магнети обезбеди одлична алатка со која треба да се визуализира и kinesthetically искуство притисни и се повлече на магнетни полиња.Обележја на цилиндрични магнети denoting половите се многу корисни.На магнети доаѓаат со чувари и една кутија за лесни за складирање.

Избор на купувачот..