• Ново
Ipoieman Виски Decanter во Собата, 13Pc Виски Decanter во Собата Со Очила,Кристално Decanter Поставите Алкохол Decanter Магарешки Decanter Стакло Decanter, Виски Сет Со Роденден, Свадба Подароци
zoom_in

Ipoieman Виски Decanter во Собата, 13Pc Виски Decanter во Собата Со Очила,Кристално Decanter Поставите Алкохол Decanter Магарешки

DEN 2399.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Кристал Decanter Поставување на Вашиот нов виски decanter во собата.виски чаша decanter вклучува 1 Pc кристал decanter со 6 Виски decanter очила и 6 преголеми Мраз топки.IPOIEMAN виски decanter се постави или бурбон подароци за мажите и за жените подеднакво и тие работат одлично како дома бар додатоци и бар во собата или од барот украси за дневна соба. 100% ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ & 2.2"екстра-Големи Мраз Топки - Нашите Чаша виски decanter и стакло, Поставени се направени од екслузивно Олово-Бесплатно, Не-Токсични, Ултра Јасност Стакло и имаат положено Строги Стандарди за Квалитет (CAProp65 и LFGB) Виски Камења на поголема површина, побрзо ладење.екстра-големи мраз топки се отпорни на корозија направени со 304 од не ' рѓосувачки челик.IPOIEMAN 100% зачува Вкусот на вашиот алкохолни Пијалаци.Подароци За Него - кристал decanter во собата.алкохол decanter во собата е сигурно да се шминка вашиот дом, бар оркестарот.Тие се совршен виски decanter за алкохол од било кој вид, вклучувајќи Бурбон Текила Рум Jackdaniels Магарешки wishkey IPOIEMAN виски decanter е единствена подароци forperfect за секоја прилика.decanter виски подароци за мажите, роденденски подароци годишнината подароци за сопруг, роденденски подароци за тато, свадба подарок,пензионирање подароци за мажите, шеф ден подароци, или ви благодариме подароци за жените.Уживајте во Вашиот Живот - ја Отворите кутијата, и ќе најдете мраз топки, зашеметување кристално стакло decanter.Оваа класична виски decanter и стакло во собата е измерен и избалансирано, секој карпи стакло има дебел ѕид со смели IPOIEMAN персоналните чаши Виски е погоден вашиот дом, бар да им честитам роденден, свадба годишнината од 10 години годишнината 25 години постоење и многу повеќе.тоа е страшно.Грижете се-бесплатно купување - Ние ги поддржуваме нашите производи со нудење на безусловна гаранција за квалитет и доживотна гаранција.Ако не сте 100% задоволни, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе направиме максимални напори да се направи вашето искуство во IPOIEMEN добро.

Избор на купувачот..