• Ново
Grizzly ЗМИЈА РЕКА – Црна, Прилагодлив Алатка за & Опрема Носителот, Holster, Торбичка, Изградба, Електричар, Техничар, HVAC, Вода, Сок, Пиво, Сок, Лепак, Метри за Половината или
zoom_in

Grizzly ЗМИЈА РЕКА – Црна, Прилагодлив Алатка за & Опрема Носителот, Holster, Торбичка, Изградба, Електричар, Техничар, HVAC, Вода,

DEN 670.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Диви Grizzly е разноврсна Змија Реката прилагодливи шише за вода носител е изградена Grizzly Тешки за сите ваши надворешна опрема и опрема потреби.Како и со сите производи во Grizzly Модуларен Компонента Систем, Змијата Реката е направен од тешки тешка 1000 Denier Cordura и мерки 8.5 H x 3.5 W X 4.25 D и ќе дојде во рака, секаде каде вашиот авантура ќе ве однесе.На прилагодливи врвот држи вашиот шише за вода безбедна за тешко за употреба на отворено.На Grizzly термос заврши чува вашите пијалаци ладни и нашата отворена мрежа дното овозможува капе сува внатрешни работи.Со прилагодлив држач ќе се одржи на шишиња со вода, сок, витамин вода, овошни пијалаци, бубачки спреј, сончање, куче третира, спреј грешка залак и нула лекови.За оние кои долго дена, купете два Змија Реката шише за вода на сопствениците.Змијата на Водата во Реката Шише носителот придава на речиси секој појас, и особено за Grizzly Дакота Комунални Појас (се продава одделно) и е дел од Grizzly Модуларен Компонента Систем.На задната страна на Змија Реката Шише за Вода носителот вклучува здрав Grizzly Грабител рака со лепенка за прилогот.Нејзините здрав изградба ќе го заштити вашиот опрема во текот на груб отворено искуство.Ние сме фокусирани на обезбедување на производи кои се повеќе уникатен и корисни за потрошувачот.Ние се осигура дека нашите готови производи фати на креативни идеи, внимание на детали и солиден изградба се потребни од страна на нашите клиенти.Убавина, грациозност и цврстина.Ние сме многу горди на силата на нашиот производ линија и посветеноста на мажите и жените кои ни прават Grizzly Тешко.Нашата визија е да обезбеди тешка заштитен производ за надворешна професионални, ентузијаст, sportsman и патник.Змијата Реката Шише за Вода доаѓа во три бои; црна, сива и сина.

Избор на купувачот..