• Ново
Преносни Алатка Кутии Мала Алатка, Завртка Објект Електронски Составни Делови Складирање Кутија Случај SMT SMD Сад во Случај
zoom_in

Преносни Алатка Кутии Мала Алатка, Завртка Објект Електронски Составни Делови Складирање Кутија Случај SMT SMD Сад во Случај

DEN 549.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Само кликнете на контрола,тоа ќе се отвори автоматски.Тоа може да се добие, заедно да го користите или saparated да го користите индивидуално.Лесен и пренослив дизајн,лесно да се користат и носат.Овој случај е погодна за чување на IC,кондензатори и отпорници,мали завртки,навртки,подлошки и кодот за подлошки,итн.Лесно да се свитка и лесно да се носат и продавница.Лесен и пренослив, риболов и лов на багажот.Пакет се Вклучени : 1 x SMT Комплет Складирање Кутија Case Feature : * Само кликнете на контрола,тоа ќе се отвори автоматски.* Тоа може да се добие, заедно да го користите или saparated да го користите индивидуално.* Лесен и пренослив дизајн,лесно да се користат и носат.* Овој случај е погодна за чување на IC,кондензатори и отпорници,мали завртки,навртки,подлошки и кодот за подлошки,итн.Спецификација : Боја : Green Single Кутија Големина : 75x31x20mm Overall Големина : 150x158x20mm Weight : 160g Non се лизга рачка за лесно носење.

Color:
Green
Single Box Size:
75x31x20mm
Overall Size:
150x158x20mm
Weight:
160g
Non-slip handle for easy carrying. :

Избор на купувачот..