• Ново
X-DREE Правоаголник Пластични Монтажни 24 Слотови Електронска Алатка за Чување Кутија(Caja de almacenamiento де herramientas electrónicas де 24 ranuras desmontables де rectángulo
zoom_in

X-DREE Правоаголник Пластични Монтажни 24 Слотови Електронска Алатка за Чување Кутија(Caja de almacenamiento де herramientas electrónicas

DEN 1123.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име На Производ : Чување Кутија;Дизајн : 24 Слотови.Секој Слој Големина : 27 х 4.5 cm/10.6" x 1.8"(L*W);Вкупната Големина : 27.5 x 17.5 x 4cm/10.8" x 7" x 1.6" (L*W*H).Боја : Јасно Бела;Материјал : Plastic.Net Тежина : 316g(Peso Neto : 316g.Пакет Содржина : 1 x Чување Кутија(Contenido del paquete : 1 x caja de caja de almacenamiento.Правоаголникот Пластични Монтажни 24 Слотови Електронска Алатка за Чување Box Designed со 4 слоеви и секој слој може да биде поделена на 6 места, а должината на секој слот може да се прилагодат со отстранување на пластична фолија во долниот слој.Погоден за електронски компоненти, накит, козметика, канцелариски материјал и мали алатки.Како што IC чип, мали завртки, навртки, подлошки, обетки, лежиште, brooch, thumbtack, клипови, fishhook, други мали делови.Unque дизајн затворање е погодно да се отвораат и затвораат.Опис на Spanish Caja де almacenamiento де herramientas electrónicas де 24 ranuras desmontables де rectángulo Nombre del producto : Caja de almacenamiento; Diseño : 24 ranuras Tamaño де cada capa : 27 х 4.5 cm / 10.6' 'x 1.8' '(L * W); Tamaño општа : 27.5 x 17.5 x 4cm / 10.8' "x 7' "x 1.6' '(L * W * H)Боја : БЛАН-О claro; Материјал : Plástico Peso Neto : 316g Contenido del paquete : 1 x caja de caja de almacenamiento.

Избор на купувачот..