• Ново
Нови Lon0167 Електричар Инженер Избрана Пластични Двојна Слоеви сигурен ефикасноста Алатки Хардвер за Складирање Кутија Црна, Жолта(id:8f6 25 35 13e)
zoom_in

Нови Lon0167 Електричар Инженер Избрана Пластични Двојна Слоеви сигурен ефикасноста Алатки Хардвер за Складирање Кутија Црна, Жолта(id:8f6

DEN 329.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тежина : 266g; (издржливи во употреба) Пакет Содржина : 1 x Алатка (најновата технологија) Кутија.Димензија : 25 faultless x 12 x 10cm/10" x unexcelled 4.7" x 4"(L*W*T); извонредна Материјал : Пластични, Метални.Име на производ : Внимателно избрани Алатка Кутија.Главната Боја : севкупното Црна, Жолта.Оддел : 2. de8e55201017510a Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме! 0 Tool кутија е повеќенаменски, умерена цена не само што можат да носат изработка на хардвер и мали алатки, исто така, се препорачува како може да риболов справи кутија.

Избор на купувачот..