• Ново
ZSHLZG лента со алатки ликовната Уметност Складирање Кутија Авто Поправка на автомобилски Делови Мулти-Функција на Хардвер за Складирање, 15/17/19 Инчи (Големина : 45cm24.5cm21
zoom_in

ZSHLZG лента со алатки ликовната Уметност Складирање Кутија Авто Поправка на автомобилски Делови Мулти-Функција на Хардвер за Складирање,

DEN 1345.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

PP влијание-отпорна пластика производство, да се зголеми капацитетот, не-токсични и невкусна, не е лесно да се скрши.Надредениот складирање, капакот е специјално дизајнирана со ритам дизајн, и складирање е повеќе простор за заштеда.Сто проценти тока, издржлив, лесен за да го отворите тока, лесно да се земе предмети.Солиден и издржливи случај, погоден за ракотворби, канцелариски материјали, хардвер алатки или риболов справи со апликации.Мулти-функционални две-слој лента со алатки, пренослива и може да се користи за сликарство складирање, канцелариски складирање, ноктите ги купите, и медицина за складирање. [Лента со алатки пластична кутија за складирање авто поправка на автомобилски делови мулти-функција на хардвер за складирање]материјал : Нови PPfeature : Двоен слој storage Parts box Security lock Comfortable grip Strong притисок resistance Keyhole designsize : 37cm*19.5 cm*18.5 cm, 42cm*22cm*19.5 cm, 45см*24.5 cm*21cm*Само contain Toolbox, други предмети само за снимање ефект*Рачно мерење : Дозволи 2-3cm грешка*Бидејќи светлината на снимање и прикажување на различни, ќе предизвика одредена боја, неизбежно, ова не е голем квалитет проблем.

Избор на купувачот..