• Ново
Lifegard Aquatics 14.26 Галон Полуостров Стил Кристал Аквариум Комплет со Изграден во од Страна на Filter - Грејач, LED Светло и Алги подлога Вклучени,чисто Стакло
zoom_in

Lifegard Aquatics 14.26 Галон Полуостров Стил Кристал Аквариум Комплет со Изграден во од Страна на Filter - Грејач, LED Светло и

DEN 5400.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

УЛТРА КРИСТАЛНО ЈАСНО АКВАРИУМ за ПОЛНЕЊЕ : Уживајте најочигледен приказ на вашите риби при создавање на природни здрава животна средина со Lifegard Ниско Железо Ултра Кристално Јасно Аквариум дека функција мулти комора Филтер со пумпа, Beveled рабовите полиран rimless стакло, LED Светло, Печка и Алги Scrubber.АКВАРИУМИ СО ВГРАДЕН ФИЛТЕР : Беспрекорно циркулира вода и се понуди здрава дом за слатководни или saltwater риба со овој кристал аквариум дека функција комплетна филтер со пумпа и директна џет проток за да се отстрани остатоци и нечистотии и да се задржи водата кристално јасни.ПОГОЛЕМА ЦИРКУЛАЦИЈА на ВОДА : Ова ниско железо ултра кристално јасно аквариум е опремен со дното приклучок и/или одводнување да се поедностават одржувањето и да понудат поголема циркулација и проток на вода.ЗАВРШИ АКВАРИУМ за ПОЛНЕЊЕ : Кога се одлучуваат за Lifegard кристал аквариум, знам дека ќе ги добиете сите материјали што ви треба вклучувајќи и Комплетна Филтер, LED Светло, Печка, Алги Scrubber и дното Изолација подлога.LIFEGARD Бренд е ВАШИОТ ОДИ ДО РЕСУРСИ ЗА АКВАРИУМ, ЕЗЕРЦЕТО & AQUACULTURE ПРОИЗВОДИ : Lifegard Aquatics карактеристики широка линија на високо-квалитетни aquaculture производи кои вклучуваат фонтани, пумпи, bulkhead фитинзи и комерцијални водни и езерото опрема.Од кристал аквариуми да широк спектар LED осветлување, довербата во Lifegard за сите на вашиот водни потреби.Вклучени компоненти : филтер пумпата, грејач, led светло, алги подлога и изолација база подлога.Lifegard Ниско Железо Ултра Кристално Јасно Аквариум со Вграден Филтер Снабдување вашиот дом со здрава водната средина кога се одлучуваат за Lifegard Ниско Железо Ултра Кристално Јасно Аквариум кој се одликува со Целосна вграден филтер и директен џет проток пумпа.Уживаат во кристално бистра вода со овој аквариум комплет кој вклучува Тивко Една пумпа, сунѓер филтер, LED Светло, Печка, Алги Scrubber и изолација подлога.Одликувајќи се со Модерен Дизајн, оваа ултра кристално јасно аквариум од Lifegard карактеристики rimless стакло и полиран beveled раб.Изберете од различни димензии и аквариуми кои имаат до 1.2 до 24 литри вода.Lifegard Aquatics е задоволство да нудат комплетна линија на aquaculture производи за езера, вода градини, аквариуми и повеќе.Од широк спектар LED осветлување на кристал аквариуми и вода третмани и градина езерцето пумпи, да најдат високо-квалитетни aquatics на Lifegard.Скролувајте до кликнете на "ДОДАЈ во КОШНИЧКАТА' за да добиете твое.

Избор на купувачот..