• Ново
Најк Деца Бебе Момче е Боја Блок Комплетна Поштенски Качулка и Jogger Панталони Два дела Песната Set (Дете)
zoom_in

Најк Деца Бебе Момче е Боја Блок Комплетна Поштенски Качулка и Jogger Панталони Два дела Песната Set (Дете)

DEN 840.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер.Патент затворање.Машина За Миење.Најк 2-парче тренерки.Јакна (100% полиестер).Joggers (100% полиестер).Машина за миење ладно, внатре и надвор.Увезени.Тој е секогаш во расположение да се игра со лесно случува стил во убав Најк® Деца Боја Блок Комплетна Поштенски Качулка и Jogger Панталони Два дела Песна во Собата.Ова два-парче jogger сет вклучува јакна и еден пар на панталони.Боја-блокиран дизајн со brandark детали во текот на вашата малку спорт се издвојува.Стандард одговара јакна со стојат јака, долги ракави, рака џебови и патент затворање.Еластична корселе bottoms со рака џебови и здружени ракави. 100% полиестер.Машина за миење, собори сува.Увезени.Мерења : Должина : 13 обем на Половината : 16 во Outseam : 19 во Inseam : 13 Пред Подемот : 7 Назад во Пораст : 9 во Нога Отворање : 6 in Product мерења беа направени со користење на големината 2 T Деца.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.

Избор на купувачот..