• Ново
Американската Качулка и Sweatpants Одговараат за Деца 2 Парче Облека Sweatshirt Поставите Момчиња Девојчиња
zoom_in

Американската Качулка и Sweatpants Одговараат за Деца 2 Парче Облека Sweatshirt Поставите Момчиња Девојчиња

DEN 741.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Изработен од полиестер, мека на допир, кожата-friendly и дише, анти-pilling.Не исчезнува, нема напукнување, не пилинг.Користи современа дигитална технологија на печатење за да се задржи чиста боја, светли и живописни.Може да се даде како прекрасен подарок за вашите деца, роднини и пријатели.Тоа ќе биде многу добар дар.Совршен за печатење техника и совршен модел, секојдневен pullover за сите сезони, совршен за секојдневно носење, секојдневен, спортски настани, сестра/брат носат, клуб партија носат.Нашите качулка и sweatpants поставен, симпатична и специјален подарок за вашите деца.Погоден за момчиња и девојчиња, тинејџери.Долг ракав качулка, еластична половината панталони, унисекс мода печати качулка.Бидејќи тие се машина перат, тоа е секогаш лесно да се мијат нив по спортови.Ве молиме да се купи со доверба.Секое момче или девојка ќе љубов оваа појавување качулка и sweatpants сет.Ако вашето дете сака лабава одговара, ви препорачуваме избор на големина поголема од обично.Младински 2-Парче Sweatsuit Панталони Поставите Атлетик Маскирани Качулка и на Дното Џогирање Suit Tracksuit сет изработени од 100% мека ткаенина, тоа не е никаква штета на вашите деца кожата.Качулка sweatshirt, тоа е класичен стил и редови на модните трендови кога и каде!Одлична страна за шиење технологија, уредни бода, јасни линии, плус удобен смисла на wearing Long ракав jogger одговараат со удобно windproof еластична ткаенината tops Great за Спортски, Дневно, Повремено, Училиште, Партија, Клуб и насекаде, лабава одговара дизајн да ви нудат максимална удобност.Инспирација за нашите tracksuits дизајн е да уживате во радоста на спортот.Спортски одговараат е првиот избор за вашата дневна носи и спортски вежба во секоја Пролет/Лето/Есен/Зима.

Избор на купувачот..