• Ново
Мажите Секојдневен Pullovers Качулка Суичери/Joggers Sweatpants Поставите Мажите Тренингот Поставите Мода Лесни Sweatsuit Поставите Џеб (DarkGreen 218, XL)
zoom_in

Мажите Секојдневен Pullovers Качулка Суичери/Joggers Sweatpants Поставите Мажите Тренингот Поставите Мода Лесни Sweatsuit Поставите

DEN 540.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Материјал : Висок Квалитет качулка е направен од 100% полиестер ткаенини, што е мошне еластичен, удобно, лесни, меки, кожни-friendly и дише.Погоден за Сите Сезони, Идеален за Секојдневно Носење, Повик.Овој Костим е совршен за ноќта на Вештерките cosplay партија, сценски претстави, костим партија, астронаут тема партија, се облекуваат, улога игра, роденден, тематските партија, филм партија, сценски претстави, или други прилики.Карактеристика Со качулка дизајн полите со ребрести и манжетни, костимот е многу специфичен и високо препознатлив, целосно го направите вашиот омилен лик е костим 001,218,456,212,067,240,Cosplay Костим.На sweatpants има еластичен појас може да те направи многу удобно.Инспирирани од популарната ТВ серија, совршено се враќа сликата од ликовите во претставата, како задолжително за навивачите, или одличен подарок за пријателите, семејството и децата кои како ова шоу.Повод : Оваа мажите џогирање одговара на собата е Одлично за вашите патувања, салата, тренингот, трчање, џогирање, дневна талкаат, секојдневен секојдневниот живот, за работа, за студирање, отворено спорт, одмор, ноќта на Вештерките партија, Божиќ партија, пролет, есен или зима џогирање, прошетка, парови се носат, семејството се носат, братче носат, тинејџери итн.Големина на Табела : Костим Track Suits ГОЛЕМИНА : Joggers Sweatpants : M : Waist : 72cm/28.34 in,Hips : 102cm/40.15 in,Length : 97cm/38.18 in L : Waist : 76cm/29.92 in,Hips : 106cm/40.94 in,Length : 98cm/38.58 in,XL : Waist : 80cm/31.49 in,Hips : 110cm/43.30 in,Length : 99cm/38.97 i XXL : Waist : 84cm/33.07 in,Hips : 114cm/44.88 in,Length : 100cm/39.37 in Pullovers Суичери : М : Должина : 72cm/28.34 во,Рамо : 48cm/18.89 во,Биста : 116cm/45.66 во Ракав Должина : 65cm/25.59 in L : Должина : 74cm/29.13 во,Рамо : 49cm/19.29 во,Биста : 120cm/47.24 во Ракав Должина : 66cm/25.98 in XL : Должина : 76cm/29.92 во,Рамо : 50cm/19.68 во,Биста : 124cm/48.81 во Ракав Должина : 67cm/26.37 in XXL : Должина : 78cm/30.70 во,Рамо : 51cm/20.07 во,Биста : 128cm/50.39 во Ракав Должина : 68cm/26.77 во.

Избор на купувачот..