• Ново
Жените Јога Тимови 2 парче Сет Тренингот Tracksuits Спортски Градник Висока Половината Legging Активни Носат Спортски Облека Сет
zoom_in

Жените Јога Тимови 2 парче Сет Тренингот Tracksuits Спортски Градник Висока Половината Legging Активни Носат Спортски Облека Сет

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Најлон, 10% Elastane.Суво Чистење Само. ❤УДОБНО & ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ❤ : направен од врвот одделение најлон, elastane и полиестер се користат во професионални спортски.Материјалот е многу еластичен.На дише и влага wicking ткаенина апсорбира потта и, суши брзо и чува телото се лади.На flatlock и лесна дизајн го прави материјал ултра мека и лесна за движење, да се избегне триење и chafing во текот прави јога активности и вршење acrobatic. ❤ДИЗАЈН ЗА СПОРТСКИ❤ : спортски градник е изработен од еластичен материјал и еластична hemline.На влошки во сите околу јога градник се меки и се отстранува и која прави да изгледа сосема здрави и заштита на вашиот градите мускули подобро во текот на обуката.Долго лесна и клеча доказ со висок појас legging push-up на вашите хип линија и стомак контрола.Тоа може да се избегне вашата кожа триење и chafing за време на вашиот вршење acrobatic или јога активности или аеробик вежби. ❤ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ❤ : Постојат толку многу бои за 2-парче во еден сет за да го изберете.Можете да се меша и натпревар помеѓу спортски носат и каузална грб во секојдневниот живот OOTD.Во 2050 година legging доаѓа со 3 џебови, со една во внатрешниот половината и другите две на двете страни на панталони. ❤НОСИ ПОВОД : ❤ Тоа може да се носи кога се работи, прави салата за вежбање во фитнес класа, јога, Пилатес, џогирање, и качување итн. ❤БОИ, ГОЛЕМИНА и НАДВОР од❤ : доаѓаат во неколку тренди бои, и големината на табелата за вашиот референца.Ве молиме проверете табелата тесно да го најде вистинскиот одговара за себе.Во 2050 година флуоресцентни пинк е многу светла и убава боја.Бидејќи на различни осветлување во фото снимањето, не може да биде бојата разликата помеѓу фотографии и производи.Големина на : Големи | Боја : 2031 Пурпурна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.На Повеќето Сакаше убава боја : нашата Теал Зелена.

Избор на купувачот..