• Ново
VEKDONE Женска Божиќ Руно Pullover Суичери Crewneck Долг Ракав Графички Tees Есен Зима Божиќ Pullover Врвот
zoom_in

VEKDONE Женска Божиќ Руно Pullover Суичери Crewneck Долг Ракав Графички Tees Есен Зима Божиќ Pullover Врвот

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ◆Еластичен и Мек Материјал : памук помеша ткаенина божиќ pullover блузи, лесни, меки, еластичен, удобен и лесен за носење. ◆Мода женска долг ракав божиќ качулка суичери јакни за есен/зима/божиќ/ноќта на вештерките/спорт / рекреација / партија / работа / клуб униформа. ◆Шема : Грди Џемпер Божиќ Блузи,Долг Ракав,Боја Блок,Џебови,Ирваси Божиќ Снегулка ,Дедо Мраз,Снегулка,Повик Носат.Божиќ подароци,божиќ подароци идеи. ◆Карактеристики : Долг ракав,маскирани јакна,colorblock вратоврска боја,мека буци плетени јакна,fuzzy руно,sherpa pullover, лабава тенок одговара, turtleneck, елегантен, качулка sweatshirt.затворање. ◆Трендовски божиќ туника sweatshirt за жените се лесно се исти со неврзан leggings, фармерки, чизми или високи потпетици, совршен за повик за секојдневно носење, ноќ надвор, на работа, одмор, спорт, фитнес, активности на отворено, итн. ◆Облека : Кул рака мие, и висат да се исуши.Не кајгана, суво чистење или собори сува.Ниско железо ако е потребно. ◆Одлична за Homewear, Дневна, Секојдневен Изглед, Дневна Облека, Партија, се дружи Со Пријателите, Датира, Училиште, Одмор, Патување, Одмор, Канцеларија, Работа, исто Така, Голем Подароци За Семејства и Пријатели.божиќ светла украси за новогодишни елки филмови украси божиќ оркестарот божиќ музика порибување на одмор chrismas пижами, за жени chrismas адвент календар божиќ венци chrismas placemats џемпер облека. 2xl mens кошули 3xl за мажи маици 4xl medim големи xl зимски летен морнарица кошула, бела сина каки црвено памук најлон тексас плус големина фустан xxl xxxl xxxxl пешачење сиво црна, зелена повик без ракави hoody резервоарот на врвот plaid кратко sleeve копчето надолу долго т флорални поло останува garters тенок одговара големи и високи американското знаме мажите ракави, маскирна. ·Материјал : Високо-квалитетна Памук, Полиестер,Spandex, Мека/ Лесни/Дише/Еластичен ткаенина, направи да се чувствуваат удобно кога се носи. ·Карактеристики : Долг Ракав Т Кошула / Жени Lightweigh Качулка Sweatshirt / Вратоврска Боја Pullover Врвот / Лабава Се Вклопуваат / Околу Врат / Неврзан Туника Блузи / Сечење На Врвот Качулка / Лабава Туника Кошули. ·Повод : Погоден за еден неврзан секојдневниот изглед и било какви прилики, особено за статистика,партии,клубска и датира. ·Ова врвот е толку шик и симпатична.Различни бои донесе различни расположенија за вас секој ден.Можете да го спарите оваа tunics со јакни, фармерки и чевли. ·Оваа симпатична опремени туника врвот е погодна за одмор, одмор, забава, работа, плажа, улица прилики во лето, на пролет ,есен и зима дена. ·Ново за оваа сезона, поставен во стилот на врвот со џебови.Сите бои се лесно да се облекуваат. ·Забелешка : ве Молиме овозможи 0.5-1.0 инчи мерење на отстапување се должи на прирачник за мерење и различни протега на ткаенини. ·Имајте на ум : Големина работи мали,ве Молиме проверете ја големината на табелата пред да ја купите и да се избере 1-2 големина нагоре.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака. ·Други : женска долг ракав tee кошула туника блузи качулка pullover sweatshirt сечење на врвот јакни преголеми sherpa pullover fuzzy руно се отвори пред јакни јакна буци поврзана џемпер turtleneck секојдневен lightweigh лабава се вклопи во божиќ ноќ на вештерките дедо мраз снешко снегулка elk печатени фестивал.

Избор на купувачот..