• Ново
PAGOW 118 Степен Вежба Битови Колосек, Пресврт Вежба Агол Мерач Мелење Агол Вежба Protractor, од не ' Рѓосувачки Челик Агол Вежба Sharping Алатки
zoom_in

PAGOW 118 Степен Вежба Битови Колосек, Пресврт Вежба Агол Мерач Мелење Агол Вежба Protractor, од не ' Рѓосувачки Челик Агол Вежба

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

118 степен вежба малку острат агол, идеален за предниот раб мерење.Погоден за професионална и лична употреба.Исфрлање скала, читањето е појасно.Со јасно скала, се згусне дизајн и повеќе носат-отпорни.На вежба малку работ димензија е поделена 1/2 мм од 0 до 20. Големина : 3.44x1.36 Inch / 87.5x34.5мм.Дебелина : 0.05 Инчен / 1.3 mm.Џеб големина за лесно носење, лесен за употреба и чиста.Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, добра отпорност на свиткување и отпорност на корозија. 118 Степен Вежба Битови Guage-Вашиот Совршен Асистент Спецификации : Материјал : Премија Од Нерѓосувачки Челик, Големина : 3.44x1.36 Inch / 87.5x34.5mm Дебелина : 0.05 Инчен / 1.3 мм * 118 степен вежба малку острат агол, идеален за предниот раб мерење. * Погоден за професионална и лична употреба. * Исфрлање скала, читањето е појасно.Со јасно скала, се згусне дизајн и повеќе носат-отпорни. * На вежба малку работ димензија е поделена 1/2 мм од 0 до 20. * Џеб големина за лесно носење, лесен за употреба и чиста. * Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, добра отпорност на свиткување и отпорност на корозија.Совети : * не оџакот на заварување инспекција владетел со други метални алатки за да се избегне деформација.Триење помеѓу метални делови може да предизвика грешки и оксид кожи. * Ве молиме не ги скала област со amyl ацетат.

Избор на купувачот..