• Ново
Алуминиум Легура 90 степени Позиционирање Плоштади 4.7 Инчен x 4.7 Инчен(12x12cm)Десен Агол Стеги Дрво Столар Алатка Агол Стегање Плоштад за Сликата Рамка Кабинети Фиоки(Ц
zoom_in

Алуминиум Легура 90 степени Позиционирање Плоштади 4.7 Инчен x 4.7 Инчен(12x12cm)Десен Агол Стеги Дрво Столар Алатка Агол Стегање

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет на алуминиум ,светлина и издржливи.Црвената површина е елоксирани кој има добра отпорност на корозија. ????Точни скала : Со јасно скала во милиметри и инчи,нашите 90 степени стегање плоштадот алатка може да се користи за да се измери должината да се направи позиционирање повеќе точни. ????ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашите 90 степени позиционирање плоштадот алатка може да биде стегната на внатре или надвор агол на вашата работа парче.Тоа е обезбедено за вашите акции со користење или на F-Стегач (НЕ е ВКЛУЧЕН) или В-Стегач (НЕ се ВКЛУЧЕНИ). ????ШИРОКА примена : Столарија десен агол убодни ви помага да заврши на собранието и DIY на кутии,фиоки,кабинети,рамки,мебел кабинети,итн.И тоа е корисно да се вклучат во jigs и тела. ????Ефикасни и практични : Нашиот десен агол агол стегачот го прави 90 степени агол столарија удобен и заштедува време.Тоа е од клучно значење за обезбедување балансиран резултати од проектот.Задоволство, високо-комунални, ефикасност-квадрат.

Избор на купувачот..