• Ново
Glarks 6Pcs 3 4 6 90 степени Позиционирање Плоштади, прав Агол Агол Стеги за Машини, Слика Рамки, Кутии, Кабинети или Фиоки, L-тип Десен Агол Владетел, Столар Алатка
zoom_in

Glarks 6Pcs 3 4 6 90 степени Позиционирање Плоштади, прав Агол Агол Стеги за Машини, Слика Рамки, Кутии, Кабинети или Фиоки, L-тип

DEN 424.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

♛【Она што Ќе Добиете за】 : Сет вклучуваат 6pcs 90 степени позиционирање плоштади, секој за 2 парчиња, тие светла портокалова боја.Нивната должина е 3"/80mm, 4"/100mm, 6"/150mm.Се користи за да се создаде совршен квадрат кутии, фиоки, кабинети, рамки, мебел кабинети, итн. ♛【Издржлив Материјал】 : Овие позиционирање плоштади се направени од високо влијание пластични изградба дека insures оптимална цврстина и лесни за употребливост.Што го прави позиционирање плоштади лесно да се стега и доволно силни за да не flex. ♛【Совршен 90° Аглите】 : едноставен и лесен за употреба 90 квадратни ќе стане вашиот трета рака, додека со составување на кабинети, фиоки, кутии или на било кој проект што бара 90 степени агол.Тоа може да се користи на стандарден 90, т-заеднички, надвор од 90 степени, за сите четири агли и повеќе. ♛【Лесен за Употреба】 : И внатре и надвор од рабовите на овие позиционирање плоштади алатки може да послужи како строго мерење на водичи.Врежана градација (во инчи и милиметри) се моделирани во квадрати за да се обезбеди удобен мерење водство. ♛【Апликација】 : Совршен за сите машини за столари таму, без разлика дали ќе се прави слика рамка или поправка, изградба на кабинет или поправка на некоја фиока, градење на кутија или заварување плоштад парче.Нашите стегање плоштади се само добар помошник за да се добие таа работа направи во право.

Избор на купувачот..