• Ново
Од универзитетот алпен 654700305100 Солидна Карбид Агол Радиус Крајот МелницаSpeedcut-Инокс Alunit 0, 5x3mm
zoom_in

Од универзитетот алпен 654700305100 Солидна Карбид Агол Радиус Крајот МелницаSpeedcut-Инокс Alunit 0, 5x3mm

DEN 322.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тип На Производ : Алатки.Пакет Димензии : 1.2 см L X 1.4 cm W X 6.2 см Х. Земја На Потекло : Австрија.Пакет Тежина : 0.696 lbs.Опсег на примена : високи перформанси карбид крајот мелница особено се погодни за сечење во аустенитно нерѓосувачки челици : доработка, груба доработка и roughing со истата алатка.Различни спирала агли ефекти мазна, vibrationless работи и се одличен површината.Висок своите перформанси.

Избор на купувачот..