• Ново
Huanxin Агилност Скала, Брзина и Агилност Скала Обука Сет со 6 Шишарки, 20 Прилагодливи, 32.8 Метри, ја Подобрува Координацијата, Брзината,Силата Скокање Скала, со торбичка
zoom_in

Huanxin Агилност Скала, Брзина и Агилност Скала Обука Сет со 6 Шишарки, 20 Прилагодливи, 32.8 Метри, ја Подобрува Координацијата,

DEN 1679.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[ТРАЈНИ РЕМЕНИ ДА се НАПРАВИ ДОЛГО ГОЛЕМИНА] - Со трајни најлон ремени, секој двата краја може да се поврзе да се направи подолго големина. [ЦЕЛОСЕН КОМПЛЕТ] - Ние нудат совршено решение за агилност обука, што содржи 10m долго агилност скала, 20 прилагодливи рамен rungs, и 6 дискот конуси, обезбедување на ефективна длабоко обука. [ПОГОДНО] - флексибилност скала може да биде укината compactly и лесно спакувани во внатрешноста на чантата што доаѓа заедно со сет, кој ви овозможува да носат брзи скала каде што сакате да се обучуваат. [ ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ АГИЛНОСТ ПЕРФОРМАНСИ] - Овој агилност обука опрема поставена е обука на вашето тело да се направи билатерални движења со кои се подобрува вашата брзина, рамнотежа, дриблинг, скокање и способност за спринт кон било агли. [100% SERVICEI] - ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Производ Description This обука скала е дизајниран за агилност и spped обука која може да го зголеми забрзување, нога сила и брзина, основни вештини, рамнотежа, ритам, и телесна контрола.Овој сет содржи 10m долго агилност скала, 20 прилагодливи рамен rungs, и 6 Фудбал обука Конуси ,обезбедување на ефективна длабоко обука.На rungs се рамни и многу прилагодливи, така што скала проред може да се прилагоди за да се сретнат со широк опсег на брзина на потребите за обука.Дискот конуси правење различни брзина вежби, направи овој фудбалски агилност скала погоден за сите видови на спортови.Направени од премиум материјали, нашите агилност скали се со цел да се користи во затворени простории или на отворено, совршен за парк, фитнес центар, за обука во областа.Спецификација : Име : Агилни обука ladder Color : жолто + black Specification : 10 метри / 20 knots Material : polypropylene Weight : за 48g / piece Size : 50 CM должина / ширина за 3,7 СМ / дебелина 0.3 CMWeighs околу 1.3 KGProduct Име : Фудбал обука Cones Material : Polyethylene Color : флуоресцентни портокал / флуоресцентно yellow Dimensions : дното дијаметар 20 cm / горниот дел на устата со дијаметар од 7 см / висина 10 cm тежина : околу 26 grams Set Вклучува : 1* помоча Агилност Ladder6 * Cones1 * Спортска Торба.

Name:
Agile training ladder
Color:
yellow + black
Specification:
10 meters / 20 knots
Material:
polypropylene
Weight:
about 48g / piece
Size:
length 50CM / width 3.7CM / thickness 0.3CM
Weighs about 1.3KG :
Product Name:
Football training Cones
Material:
Polyethylene
Color:
fluorescent orange / fluorescent yellow
Dimensions:
bottom diameter 20 cm / upper mouth diameter 7 cm / height 10 cm
weight:
about 26 grams
Set Includes :
1* peed Agility Ladder :
6 * Cones :
1 * Sport Bag :

Избор на купувачот..