• Ново
yotijar Про Чипка Перика Лепак Лепило 1.34 Оз Целосна Главата Обврзници + 30ml Лепак Смена Tools - Сина, 38ml
zoom_in

yotijar Про Чипка Перика Лепак Лепило 1.34 Оз Целосна Главата Обврзници + 30ml Лепак Смена Tools - Сина, 38ml

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Специјално формулиран за сврзување коса замена систем за кожата и скалпот.Тоа е истражуван и тестирани за да се осигура безбедноста, висок квалитет и перформанси.Со оваа обврзница, нема потреба да се грижите за вашата коса систем се движат или испаѓање поради кожата масла или влага.вашата коса ќе изгледа и се чувствува како природни што е можно!.Не латекс, груби растворувачи или токсични состојки, наменета за осетлива кожа и на главата.кога отстранување на вашиот hairpiece, користете кожата-безбедно лепило растворувач – како триење на алкохол, тоа може да резултира во помалку иритации на кожата.Специјално формулиран за лицата со мрсна scalps, висока влажност и тешки потење состојба да ви даде неколку недели на грижете се-слободен задржете.Безбедни за употреба на поли и чипка коса производи, невидлива по апликацијата.Овој невидлив сврзување го прави вашиот косата имаат природен изглед, никој не ќе знае вашите тајни.

Избор на купувачот..