• Ново
KaiYuan 3,5 мм Женски Двојна 3,5 мм Машки Авиокомпанија Слушалки Адаптер за Авиони Летаат
zoom_in

KaiYuan 3,5 мм Женски Двојна 3,5 мм Машки Авиокомпанија Слушалки Адаптер за Авиони Летаат

DEN 1466.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Kai Yuan Авион адаптер : со овој адаптер можете да ја користите вашата сопствена 3.5 mm аудио џек приклучок за слушалки за да уживате во-лет забава стерео.Лесен за инсталација : едноставно вклучете слушалки кабелот во адаптерот и вметнете ја во авиокомпанијата приклучоци, само поврзете и да го користите.Пакетот вклучува : 1 пакет авиокомпанија слушалки двоен приклучок аудио џек адаптер, таму има здрав изградба да трае долго.Добра компатибилност : одличен квалитет на звукот и сигнал трансфер, овој адаптер погоден за повеќето авиокомпанија двоен приклучок за слушалки аудио џек.Златна позлатен приклучок : конектор A вклучуваат двоен приклучок за слушалки аудио џек машки, и конектор Б вклучуваат стандарден 3.5 mm (1/ 8 инчи) аудио џек женски; Злато позлатен за квалитет на звук префрли.Kai Yuan златна позлатен авион на авиокомпанијата лет адаптери за слушалки, 3 pack Airline лет адаптери : Дизајнирани за употреба во лет авиокомпанијата забава системи за намалување на бучавата во позадина, замена на низок квалитет, приклучок за слушалки обезбедени од авион со вашиот приклучок за слушалки со користење на овој адаптер.Позлатени приклучоци : авионската адаптери претвора стандард златна позлатен приклучок за слушалки стерео мини приклучок (1/ 8 инчен, 3.5 mm) за да одговара со сите 2-prong авиокомпанија џек, авионот адаптер, ќе ви обезбеди со добар звук трансфер.Преносни и компатибилен : Овие адаптери се преносни и удобен кога сте патуваат во авион, исто Така компатибилна со повеќето уреди со стандардни двојна или единствен излез 3.5 мм аудио џек за слушалки приклучоци.Лесен за инсталација : Само приклучете го адаптерот со потпирач на авионски седишта, а потоа можете да го приклучиш на вашиот сопствен приклучок за слушалки за да го адаптерот за уживање во-лет систем за забава.Спецификација : Количина : 1 pack Color : black Item големина : 36 x 26 x 10 mm Net тежина : 6 g една piece Package вклучува : 1 x Авионски лет слушалки адаптери.

Quantity:
1 pack
Color:
black
Item size:
36 x 26 x 10 mm
Net weight:
6 g one piece
Package includes:
1 x Airplane flight headphone adapters :

Избор на купувачот..