• Ново
Компатибилен за Двојно Осветлување Аудио приклучок за Слушалки Адаптер Замена за iPhone 7/7Plus iPhone 8/8Plus X Слушалка Осветлување Џек Адаптер Splitter [ Полнење & Call & Жица Контр?
zoom_in

Компатибилен за Двојно Осветлување Аудио приклучок за Слушалки Адаптер Замена за iPhone 7/7Plus iPhone 8/8Plus X Слушалка Осветлување

DEN 374.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【4 ВО 1 ФУНКЦИЈА】Поддршка до 24-bit / 48 k Hz аудио излез.Покрај тоа, таа не само што го поддржува полнење и слушате музика, но, исто така, поддржува далечински контроли и микрофони.Аудио и полнење се синхронизираат.ПОДДРШКА СЛУШААТ МУЗИКА + ПОЛНЕЊЕ + ТЕЛЕФОНСКИ ПОВИК + МИКРОФОН И ДАЛЕЧИНСКИ НА МОЛЊА СЛУШАЛКИ СО КАБЕЛ ВО ИСТО ВРЕМЕ. 【Одлично компатибилност】 Наменета за i Phone X, i Phone 8/8 Плус, i Phone 7/7 Плус, и било молња уред.Поддршка за надградба на IOS 11 надгради чип-сет, што го прави компатибилен адаптер со било Молња уред кој работи на i OS 10.3 или подоцна. 【Брзо Полнење】 2 A Полнење Брзина Зголемување Од 1.5 Пати И 30%.Подобрување На Производството На Ефикасноста И Спаси Време На Полнење, Меѓувреме Перформанси На Високо-Брзински Стабилност Не Му Наштети На Вашата Машина. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ и УНИКАТЕН ДИЗАЈН】100% бакар челичното јадро за да ви овозможи со high speed и стабилна сигнал на пренос и lossless дигитален квалитет на звукот.Тенок и protable дизајн е лесно за вас да носите.Може да се стави тоа во bakpack и чанта кога ќе одат надвор, и тоа не бара дополнителни аудио софтвер, само приклучете го вашиот приклучок за слушалки во џек и уживајте во вашата музика.

Избор на купувачот..