• Ново
Јајце Сад За Фрижидер, Јајце Носителот Јајце Кошница Јајце Складирање Кошница Пилешко-Форма Едноставна Железо Ткаени Рек Кујна Декорација Украси Складирање Резер
zoom_in

Јајце Сад За Фрижидер, Јајце Носителот Јајце Кошница Јајце Складирање Кошница Пилешко-Форма Едноставна Железо Ткаени Рек Кујна Декорација

DEN 652.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Симпатична декоративни кошница е за чување на јајца.Тоа е исто така добра декорација во вашата кујна, симпатична и корисни.Големина : Прибл. 29.5 x 24 x 24cm / само 11,6 x 9.4 x 9.4 во.Додава уникатен стил и функцијата на вашата кујна, па ќе може да се готви и да се подготват храна среќно.Ова јајце sorter може да го подобри дизајнот на ентериер стил на кујната и да се зголеми просторот за складирање на кујната.Оваа трајни железо кошница може да се користи во фрижидери, провизии или кујната countertops, станови, итн.Употреба на високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, има долга услуга.Пакет Содржина : 1 x Јајце basket Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Нашите производи се целосно тестирани пред испорака и квалитетот е загарантирана, може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.

Избор на купувачот..