• Ново
CHICIRIS Екран на Допир Вратата на Тастатурата, на Екранот на Допир, Читач на картички за Пристап ControlCard Читачи за Контрола на Пристап Врата, Тастатура Читач на картички
zoom_in

CHICIRIS Екран на Допир Вратата на Тастатурата, на Екранот на Допир, Читач на картички за Пристап ControlCard Читачи за Контрола

DEN 1101.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Отворено е целосно IP68 водоотпорен, и назад коло е исполнет со лепак, кој може да се постигне сеопфатен водоотпорен ефект.Користење на високо осетливи полупроводнички законот за три‑димензионални отпечаток колектор, а 360‑степен самостојно учење меморија алгоритам, отпечатоци идентификација во секунди.Поддршка рекорд 120 отпечатоци од прсти, 120 картички, 1 сет на универзална лозинка, повеќе погодно.Позадинско осветлување тастатура, лесен за употреба во текот на ноќта, види повеќе јасно, донесе повеќе удобноста на вашиот живот, alos suppor Wiegand26 излез.Поддржува три вратата отворање методи, отпечаток, лозинка, и картичка swiping за подобро да одговара на вашите потреби.Функција : 1. Поддржува три вратата отворање методи, отпечаток, лозинка, и картичка swiping за подобро да одговара на вашите потреби.2. Отворено е целосно IP68 водоотпорен, и назад коло е исполнет со лепак, кој може да се постигне сеопфатен водоотпорен ефект.3. Поддршка рекорд 120 отпечатоци од прсти, 120 картички, 1 сет на универзална лозинка, повеќе погодно.4. Позадинско осветлување тастатура, лесен за употреба во текот на ноќта, види повеќе јасно, донесе повеќе удобноста на вашиот живот, alos suppor Wiegand26 излез.5. Користење на високо осетливи полупроводнички законот за три‑димензионални отпечаток колектор, а 360‑степен самостојно учење меморија алгоритам, отпечатоци идентификација во секунди.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Екран на Допир Вратата Keypad Material : ABS Пламен Retardant Material Color : Како на Сликата Shown Working Напон : DC12 VQuiescent Струја : ≤100m AFingerprint Капацитет : 120 Pieces Card Капацитет : 120 Cards Universal Лозинка : 1 Group Card Тип : 13.56 MHz IC Card Card Читање Растојание : Прибл. 3-5cm/3.3-5.5 yd Card Читателот Режим : WG26 Output Management Картичка : Додадете картичка и бришење на картичка може да се постави.Дигитални Копчиња : Допир-Чувствителни Копчиња со Backlight Environment Температура : -20℃-70℃Животната средина Влажност : 0-95% Пакет Листа : 1 x Touch Екран Врата, Тастатура 1 x Manual1 x Инсталација Завртка Bag1 x Бришење на Card1 x Додавање на Картичката.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Touch Screen Door Keypad
Material:
ABS Flame Retardant Material
Color:
As the Picture Shown
Working Voltage:
DC12V
Quiescent Current:
≤100mA
Fingerprint Capacity:
120 Pieces
Card Capacity:
120 Cards
Universal Password:
1 Group
Card Type:
13.56MHz IC Card
Card Reading Distance:
Approx. 3-5cm/3.3-5.5yd
Card Reader Mode:
WG26 Output
Management Card:
Add card and delete card can be set.
Digital Buttons:
Touch-Sensitive Buttons with Backlight
Environment Temperature:
-20℃-70℃
Environmental Humidity:
0-95%
Package List:
1 xTouch Screen Door Keypad   1 x Manual :
1 x Installation Screw Bag :
1 x Deleting Card :
1 x Adding Card :

Избор на купувачот..