• Ново
UpBright 4-Pin 12V AC/DC Адаптер за Замена За FSP Искра FSP150-AHAN1 FSP150-AHAN2 FSP150-AHBN2 9NA1501829 9NA1501808 SPI AD150-AHAN1-МЕЃУНА 12VDC 12.5 НА 150W Напојување (Pin 1,3=+12V. Pin 2,4=GND)
zoom_in

UpBright 4-Pin 12V AC/DC Адаптер за Замена За FSP Искра FSP150-AHAN1 FSP150-AHAN2 FSP150-AHBN2 9NA1501829 9NA1501808 SPI AD150-AHAN1-МЕЃУНА

DEN 1439.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 4-Пински DIN 12 V AC / DC Адаптер за Замена За FSP Group Inc.Искра Моќ Модел Бр. : FSP150-AHAN1 FSP150-AHAN2 FSP150-AHBN2 P/N : 9 NA1501829 9 NA1501808 SPI P/N : AD150-AHAN1-МЕЃУНА 12 VDC 12.5 НА 150 W Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Полнач 4 Prong Приклучок за Мрежа ПСУ (Забелешка : Оваа ставка го pinout е Pin 1,3=+12 V и Pin 2,4=GND(COM).Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Или ве молиме дозволете ни да ви помогне.Ви благодариме.).Up Bright Нова Глобална 4-Пински DIN 12 V AC / DC Адаптер за Замена За FSP Group Inc.Искра Моќ Модел Бр. : FSP150-AHAN1 FSP150-AHAN2 FSP150-AHBN2 P/N : 9 NA1501829 9 NA1501808 SPI P/N : AD150-AHAN1-МЕЃУНА 12 VDC 12.5 НА 150 W Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Полнач 4 Prong Приклучок за Мрежа ПСУ (Забелешка : Оваа ставка го pinout е Pin 1,3=+12 V и Pin 2,4=GND(COM).Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Или ве молиме дозволете ни да ви помогне.Ви благодариме.) CECCCROHS 100-240.

Избор на купувачот..