• Ново
Нови AC DC Адаптер за Ѕвезда Чудовиште Blaster Splashproof Bluetooth Boombox Говорникот Супер Ѕвезда Пионер STZ-D10Z-Р Steez Тип-Z Philips О-1065A1803500U О-1065A1803500U2 Кабелот за Напојување
zoom_in

Нови AC DC Адаптер за Ѕвезда Чудовиште Blaster Splashproof Bluetooth Boombox Говорникот Супер Ѕвезда Пионер STZ-D10Z-Р Steez Тип-Z

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

HZPOWEN производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации.Компатибилност : Super Star Чудовиште Blaster Splashproof Bluetooth Boombox Говорникот Супер Ѕвезда Пионер STZ-D10 Z-Р STZD10 ZR Boom Box Steez Тип-Z Преносни Музички Систем Philips О-1065 A1803500 U О-1065 A1803500 U2 18 VDC Префрлување Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Батеријата Мрежа ПСУ.Влез : 100-240 V,50-60 Hz;Излез : 18.5 V 3.5 A. Услуга и Поддршка : 30 Дена Гаранција за враќање на Парите и Две годишна гаранција.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.Компатибилен со : Super Star Чудовиште Blaster Splashproof Bluetooth Boombox Говорникот Супер Ѕвезда Пионер STZ-D10 Z-Р STZD10 ZR Boom Box Steez Тип-Z Преносни Музички Систем Philips О-1065 A1803500 U О-1065 A1803500 U2 Philips Fidelio AS851 AS851/10 AS851/37 DS8530/79 Андроид Приклучните Говорник На Пеење Машина Hi-Def Bluetooth Професионален HD Караоке Систем SDL9035 Fiesta Караоке Говорникот SDL9037 НЕА 9035 9037 Пионер STZ-D10 Z-Р STZD10 ZR Boom Box Steez Тип-Z Преносни Музички Систем Пионер S065 BP1800350 Префрлување Пакет содржина : 1* адаптер 1* AC Кабелот за напојување.

Избор на купувачот..