• Ново
Pwr Автомобил 12V-Полнач за Bose SoundLink-Мини (1 Генерација САМО) 359037-1300,371071-0011; Bose-SoundDock-XT 626209-1300; PSA10F-120 Говорникот DC Авто Адаптер Кабелот за Напојување: (се Провери Компатиби?
zoom_in

Pwr Автомобил 12V-Полнач за Bose SoundLink-Мини (1 Генерација САМО) 359037-1300,371071-0011; Bose-SoundDock-XT 626209-1300; PSA10F-120

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КАРАКТЕРИСТИКИ / МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Само Pwr+ Полначи Имаат Екстра Долг 5.5 Ft Моќ канапи / Излез Max : 12 V 0.8-2 A / Челик-Засилен Совет за Продолжен Употребливост / Изработени во Тајван.КОМПАТИБИЛНОСТ : Bose Sound Link Мини Звучник 359037-1300, 371071-0011, PSA10 F-120, 413295; Bose Sound Dock XT Говорникот 626209-1300, 626209-1900 PN PS-D1215 D.БЕЗБЕДНОСТ : Pwr+ полначи и кабли произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за smart функции да се овозможи заштита од IV - неточни напон, SC - краток спој, IO - внатрешна прегревање.CE/FCC/Ro HS уверение.ГАРАНЦИЈА : 30 Дена Наплата - 24 Месеци Размена.PWR+ е WA, USA врз основа на компанијата.Ние сме пријателски Поддршка на Корисниците на Експерти.PWR+ : Дополнување Милиони Лаптопи, Таблети и Електронски Уреди и одат-да бренд за премиум замена полначи и други додатоци од 2007 година. Pwr+ полначи произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за smart функции да се овозможи заштита од IV - неточни напон, SC - краток спој, IO - внатрешна прегревање .CE/FCC/Ro HS certified Car Полначот Опис* Напојување : 12 V * Екстра Трајни челик-засилен совет за подолг живот* Заштита од Прегревање со Смарт Чип* Заштита од Преоптоварување со Високо Квалитетни Компоненти* Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали* Висок квалитет, rubberized текстура екстра долг 5.5 Ft DC Cord Compatibility : Овој производ има се тестирани и потврдени за да се обезбеди тоа ќе работат со Bose Sound Link Мини Звучник 359037-1300, 371071-0011, PSA10 F-120, 413295; Bose Sound Dock XT Говорникот 626209-1300, 626209-1900 PN PS-D1215 D.

Избор на купувачот..