• Ново
KONKIN BOO 4FT Кабел 5V AC DC Адаптер за Logitech Squeezebox 2 3 Класичен Напојување Кабелот на Полначот на
zoom_in

KONKIN BOO 4FT Кабел 5V AC DC Адаптер за Logitech Squeezebox 2 3 Класичен Напојување Кабелот на Полначот на

DEN 146.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста на контролата работна температура и стабилна работа.ЗАМЕНА на ПРОИЗВОДОТ : (Не-ОЕМ но, 100% Компатибилен)// Влезен Напон : AC 100-240 V (во Светот AC Влез).Во текот Напон Заштита, во Текот на Топлина Заштита, CE FCC за Сертификација. 5 V AC DC Адаптер за Logitech Squeezebox 2 3 Класичен Напојување Кабелот на Полначот. 5 V AC DC Адаптер за Logitech Squeezebox 2 3 Класичен Напојување Кабелот на Полначот.

Избор на купувачот..