• Ново
КООРДИНАТОР СТП Очила за Заштита Покритие за DJI Очила Антена V2 Складирање Заштита
zoom_in

КООРДИНАТОР СТП Очила за Заштита Покритие за DJI Очила Антена V2 Складирање Заштита

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Складирање protectove покритие за DJI Googles антена и мемориската картичка.Назад фланелен боксери mateial штити објективот од прашина и нула.Издржливи СТП кожа материјал за подолг живот.Ова за чување може да се одржи googles антена и за SD картички, dustproof, и lightproof.Лесен и лесно да се носат насекаде.Опис : - Ова за чување може да се одржи googles антена и за SD картички, dustproof, и lightproof. - Складирање protectove покритие за DJI Googles антена и мемориската картичка. - Трајни СТП кожа материјал за подолг живот. - Задниот фланелен боксери mateial штити објективот од прашина и нула. - Лесен и лесно да се носат насекаде.Спецификација : - Материјал : Кожа и Фланелен боксери - Size : 146x59mm/5.75x2.32inch Package Вклучува : 1 Парче Заштита Cover Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Избор на купувачот..