• Ново
Полнење Батерии Капацитет Тип Моќ Алатка Батеријата Smart Заклучување на Литиум Батерија Er26500 9000Mah
zoom_in

Полнење Батерии Капацитет Тип Моќ Алатка Батеријата Smart Заклучување на Литиум Батерија Er26500 9000Mah

DEN 2376.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Обезбедува одлични извори на континуирана моќ за вашите уреди.Висока енергетска густина, долго траење на батеријата на ниското ниво на испуштање.Тој е компактен и батерија, така што може да се носат насекаде и во секое време,Лесен за употреба.Направени од високо квалитетен материјал, тоа може да се спречи истекување на електролити, се скрши и нула.Акумулатори карактеристики опширно долг работен век и висока ефикасност, Одлична за употреба.

Избор на купувачот..